Opublikowano: 1 stycznia 2018 przez Raffi

Pozabankowa Karta Pożyczkowa/Kredytowa

Jak w Tytule. Pozabankowa Karta Pożyczkowa. Co to jest? Czy Istnieje?
Pozabankowa Karta Kredytowa to nic Innego jak zwykła Karta Kredytowa z taką różnicą że udzielony na niej kredyt nie pochodzi ze środków bankowych, tylko z pozabankowej instytucji finansowej.
A co się z tym wiąże nie musimy spełnić tyle wymogów jak w przypadku kart bankowych. W dodatku kredyt w takiej karcie jest dużo tańszy niż wiele innych pożyczek pozabankowych. Podobnie jak przy zwykłych bankowych kartach kredytowych nic nie płacimy w czasie gdy nie wykorzystujemy środków przyznanych w ramach limitu. Prowizję płacimy tylko za tyle dni ile korzystaliśmy z limitu. Czyli od dnia ewentualnej wypłaty, lub zakupu kartą dowolnego towaru do dnia fizycznej spłaty pożyczki. Prowizja jest płacona wyłącznie od wykorzystanej kwoty a nie od całego limitu. Po spłacie całości lub części możemy dokonać następnego zakupu. Zawsze zakupów możemy dokonywać do ustalonego i przyznanego limitu. Pierwszy taki limit jest przyznawany na pół roku z możliwością jego odnowienia na kolejne pół roku.
Gdzie możemy otrzymać taką kartę?
Oczywiście wszystkie formalności załatwimy przez Internet podaję przydatny link:

Pozabankowa Karta Kredytowa

Oczywiście dla wszystkich którzy wolą jednak tradycyjne pożyczki, czyli takie które otrzymujemy w całości w dniu zawarcia umowy, podaje na bieżąco aktualizowany rating takich pożyczek.

.

UdostępnijTweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook