Opublikowano: 23 maja 2015 przez Raffi

Kredyt na Wakacje

Nieuchronnie zbliża się okres ferii letnich. W szkołach – wakacje, w pracy urlop . Nie tylko my myślimy o jakimś zastrzyku gotówki na ten okres. Pomyślało o tym również wiele instytucji finansowych i banków które oferują nam na ten cel różnego rodzaju pożyczki.

Ofert jest wiele, więc łatwo nam przebierać. Jednak zawsze przed konkretnym wyborem analizujemy nie tylko nasze potrzeby finansowe, lecz również możliwości spłaty. Czasami więc decydujemy się na zwykłą chwilówkę, a niekiedy wybieramy kredyt na dłuższy okres czasu.

Jeśli wiemy że szybko jesteśmy w stanie spłacić zobowiązanie, raczej decydujemy się na jedną z wielu ofert chwilówek, gdyż często po prostu spłacamy taką samą kwotę jaką pożyczamy. Czyli tak naprawdę nie ponosimy żadnych kosztów.

Oczywiście nasze wakacje niezależnie od tego czy są to wczasy, wycieczka zagraniczna czy też zwykłe wczasy pod gruszą możemy sfinansować własnymi środkami, co zawsze bywa najtańsze, ale również dowolnym kredytem przeznaczonym na dowolny cel.

Na rynku finansowym istnieje wiele ofert, warto zainteresować się tak zwaną pożyczką konsumencką, czyli przeznaczoną w zasadzie na konsumpcję. Taka pożyczka udzielana jest najczęściej przez firmy pozabankowe, a jej koszty  są porównywalne a często nawet niższe niż w bankach. Warto tu dodać że procedura uzyskania takiej pożyczki jest prostsza a warunki stawiane przez pożyczkodawcę mniej wygórowane.

Stosunkowo dobrą  ofertę na letnie wakacje w tym zakresie przedstawia nam pożyczka Aasa. Jest to typowa dobrze przygotowana pożyczka konsumencka która nie ma ukrytych żadnych niespodziewanych kosztów. Jest prosta w uzyskaniu oraz nie są stawiane wygórowane wymagania.

Wszystko załatwimy przez Internet. Umowa zostanie dostarczona kurierem. Niezwłocznie po pozytywnej weryfikacji historii kredytowej pożyczka jest przekazywana bezpośrednio na nasze konto w wybranym banku. Jedyne co musimy wykonać to zweryfikować nasz rachunek bankowy. Weryfikacja nie polega na tym że są sprawdzane nasze obroty na tym rachunku, ani na tym jakie mamy na nim soldo,  tylko po prostu na tym aby pożyczkodawca mógł sprawdzić czy to konto należy faktycznie do nas a nie innej osoby. W tym celu wykonujemy przelew weryfikacyjny  na symboliczną złotówkę. Do pożyczki jest doliczona opłata przygotowawcza w wysokości 390 zł, lecz jest ona dołączana do kwoty kredytu, nie wpłacamy jej przed otrzymaniem pożyczki.  Natomiast opłata administracyjna w kwocie 15 zł/miesięcznie jest doliczana do rat. Aby ubiegać się o pożyczkę należy mieć min. 20 lat i nie więcej niż 80 lat, oraz posiadać stały dochód oraz mieszkać na stałe w Polsce.         Pożyczkę możesz otrzymać w kwocie do 2000zł na okres do 18 miesięcy. Podczas składania wniosku masz możliwość przeprowadzenia rozmowy z konsultantem – możesz skorzystać z czatu który jest na stronie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij tutaj i przejdź da Aasa.

Na letni wypoczynek możemy również skorzystać z prostego kredytu przyznawanego praktycznie przez sms wysłany z telefonu komórkowego. Nie jesteś sprawdzany w bazach danych takich jak BIK BIG, KRD, możesz mieć mniejszą zdolność kredytową, zadłużenie a nawet komornika. Po wysłaniu smsa i złożeniu wniosku zostanie przygotowana oferta specjalnie dla nas. Kwoty mogą być wyższe a pożyczka nawet na dłuższy okres. Jednak tego tupu pożyczka wiąże się z wyższym kosztem. Jeśli wolisz tego rodzaju rozwiązanie skorzystaj z Pożyczki Wakacje – kliknij tutaj.

 

O pożyczkach wakacyjnych również przeczytasz na wielu forach kredytowych np.:  Forum Gazeta

 

Jeśli spotkałeś inne interesujące ciekawe oferty finansowe na lato, kredyty, lub pożyczki podziel się z innymi, może ktoś skorzysta.

 

 

UdostępnijTweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook